HİZMET NOKTALARI

MOMENT ÇİÇEKLİKÖY

moment çiçekliköyMOMENT A.Ş, İzmir Manisa yolu 6. km'de yapılandırmaya başladığı bu tesiste, bireysel ve kurumsal müşterilere zengin hizmet içeriğini doğayla bütünleşmiş bir biçimde sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Ekim ayında faaliyete geçmesi beklenen tüm hizmet kategorilerimiz ve kişi ve kurumlara özel hizmet paketlerimiz için Satış ve Rezervasyon bölümüne tıklayabilirsiniz.


MOMENT ÇEŞME

shayna beach clubMoment Bahar Dönemi sonrasında Çeşme'de yine sizlerle beraber olacak. Moment Shayna, Moment Alaçatı Beach Resort ve Moment One Resort Ephesus'da açtığı mekanlarda 16 Haziran'dan itibaren tüm sportif faaliyetler (atv, paintball, su sporları) ve özel parti ve organizasyonlarla sizleri bir araya getirmeyi planlıyor.

Sıcak Çeşme günlerinde kumru yemekten, denize girmekten ya da bildik sohbetlerden farklı bir şeyler mi arıyorsunuz? Yeni bir heyecan, farklı bir deneyim ya da pek de bilinmedik bir su sporu mu? Neden olmasın diyenler; Moment'in aktivite zenginliğinden yararlanmak için daha ne bekliyorsunuz?

Siz hazırsanız, Çeşme'nin üç noktasında biz SİZİ bekliyoruz!

Moment olarak Shayna Beach Club, Alaçatı Beach Resort ve One Resort Ephesus'da yapılacak aktivitelerde üstün güvenlik anlayışıyla hizmet vermek üzere yola çıktık. Bununla beraber kitlelere kaliteden ödün vermeden ulaşmayı hedefledik. Bilgi, güven ve eğlenceyi bir araya getirdiğimiz her aktivitemiz sizi mutluluğa ve farklılığa davet ediyor..