SIRKET PROFILI

MOMENT KİMDİR?

Moment; spor, eğlence, eğitim etkinliklerini aynı çatı altında toplayan ve her hizmet noktasında yüksek kalite ve güvenlik anlayışını benimseyen bir turizm hizmet merkezleri bütünüdür.

Moment, sizleri şehir ve iş yaşamının stresli ve rekabetçi yapısından, seçeneklerle dolu merkezlerine çağırıyor.

Bu merkezlerin her biri 7'den 70'e herkesin yapmak isteyeceklerini bulabileceği,aynı yüksek kalite ve güvenlik standardına ulaşabileceği birer kulüptür.

atv Moment'te
  • Özel parkurlarında önce atv ve suv araç sürüş eğitimi alabilir, daha sonra orman yollarında keyifli safari turlarına katılabilir,
  • Sizler için düzenlenmiş farklı sahalarda size en uygun senaryoyu seçip paintball oynayabilir,
  • Dağ kaykayında bir tur atıp model uçak, helikopter, araba ve geminizi kullanabilir,
  • Yaz aylarında ise ileri teknoloji ürünü ekipmanlarla, jet ski'den wake board'a,fast trip'ten kite surf'e kadar tüm su sporları hizmetlerinden faydalanabilir,
  • Profesyonel veya amatör sportif ve kültürel etkinliklere katılabilir
  • Bireysel veya kurumsal gelişim eğitimlerine hem teorik hem uygulama anlamında katılabilir,
  • Profesyonel ve amatör kültürel etkinliklere katılabilir,
  • Yada sadece doğal güzelliklerin keyfine varabilirsiniz.

Moment, giderek kalabalıklaşan kentlere bir alternatiftir!

Moment'te spor, eğitim ve eğlence birbirini tamamlayan bir anlayışın ürünüdür.

VİZYON

10 sene içerisinde turizm başta olmak üzere tüm sektörlerin spor, aktivite ve eğitim talebini en yüksek kalite ve güvenlik standartlarıyla karşılayan bir marka yaratmak.

MİSYON

Büyük şehirler ve turizm merkezleri başta olmak üzere spor ve aktivite taleplerinin oluştuğu her yerde, standardize edilmiş kalite ve güvenlik anlayışıyla yurtiçi ve yurtdışında merkezi yönetime sahip bir hizmet tedarik zinciri kurmak.

HİZMET ANLAYIŞI

Moment, hizmet verdiği alanların tümünde, konuklarına kurumsal ilkeler çerçevesinde en yüksek hizmet kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Hizmet çeşitliliğinin kaliteyi düşürmeyeceği bir yapıya sahip olan Moment, yatırımlarında insana, çevreye ve sektöre olan sorumluluklarının bilincindedir. Moment hizmet anlayışı, kaliteyi hem iş yaşamında hem de hayatın her alanında uygular. Kurumsal ve güvenilir yapısıyla Moment'te, yüksek kalite "standart"tır. Moment, altına imzasını attığı her işte mükemmeli arar, konuklarıyla organik, etkileşimli bir birliktelik kurar.